Jakościowe podsumowanie

Podczas corocznego spotkania z przedstawicielami Uczelnianej Rady ds. Jakości Kształcenia JM Rektor UMK przyjął sprawozdanie z realizacji badania oceny zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2022/2023 i rekomendacje wypracowane przez Radę.

Ocena zajęć dydaktycznych

29 stycznia w systemie USOS otwarte zostały kwestionariusze oceny zajęć dydaktycznych. Wypełnienie ankiety zajmuje tylko kilka minut.

Ku najwyższej jakości

Szanowni Państwo,

w ramach funkcjonującego w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia i Organizacji Pracy w roku 2022 zostały przeprowadzone badania w systemie jakości w obszarach: oceny zajęć dydaktycznych, satysfakcji pracowników i satysfakcji studentów.

Zgłoś propozycję!

Zgłoś propozycję!  Zgłoś Swój pomysł!